Kancelaria Finansowa Anna Makos

Opole, Kościuszki 28/1

Nazywam się Anna Makos. Od ponad 20 lat zajmuję się pomaganiem klientom w pozyskiwaniu środków finansowych na cele mieszkaniowe takie jak zakup, remont czy budowa domu/mieszkania. Przez pierwsze 15 lat mojej pracy zawodowej byłam związana z pracą w banku PKO BP SA, dzięki czemu zdobyłam gruntowną wiedzę oraz doświadczenie z zakresu kredytów hipotecznych ale także firmowych czy gotówkowych. W 2014 r. postanowiłam odejść z banku i rozpocząć pracę na własną rękę.

Od tamtej pory nadal wspieram klientów w podejmowaniu przez nich decyzji z zakresu finansów m.in. w temacie kredytów mieszkaniowych, firmowych, gotówkowych, leasingów i ubezpieczeń. Zdaję sobie sprawę, że zasady i procedury udzielania kredytów mogą niejednego przyprawić o ból głowy. Dlatego moim celem jest kompleksowe zaopiekowanie się klientem, aby zaoszczędzić mu czas, pieniądze a czasami też niepotrzebnych sytuacji stresowych.

Wszystkich klientów obsługuję osobiście, dzięki czemu znam każdy szczegół prowadzonych spraw kredytowych. Moje usługi są bezpłatne ponieważ wynagradzają mnie instytucje finansowe tj. banki, firmy leasingowe czy firmy ubezpieczeniowe.

Produkty kilkunastu instytucji finansowych oferuję we współpracy z Expander Advisors Sp. z o.o., jednego z największych pośredników finansowych w Polsce.

Numer wpisu do rejestru pośredników kredytowych mojej firmy TOP-leasing24 Anna Makos

Dział I: Rejestr pośredników kredytu hipotecznego, numer wpisu agenta: RPH000035

Dział II: Rejestr pośredników kredytu konsumenckiego: RPK000451

Powyższe rejestry prowadzone są i dostępne na stronie KNF
https://rpkip.knf.gov.pl/index.html