Tak budowano Bydgoszcz. Prace przy wielkich konstrukcjach na archiwalnych zdjęciach

Michał Sierek
Michał Sierek
Zapraszamy Was w podróż kilkadziesiąt lat wstecz. W galerii zamieszczamy archiwalne zdjęcia przedstawiające prace budowlane/remontowe, które odbywały się w Bydgoszczy wiele lat temu. Publikujemy też archiwalne fotografie pokazujące znane bydgoskie konstrukcje. W niektórych miejscach sporo się od tego czasu zmieniło, w innych czas trochę się zatrzymał. ▶ Przejdź do galerii, by zobaczy zdjęcia.
Zapraszamy Was w podróż kilkadziesiąt lat wstecz. W galerii zamieszczamy archiwalne zdjęcia przedstawiające prace budowlane/remontowe, które odbywały się w Bydgoszczy wiele lat temu. Publikujemy też archiwalne fotografie pokazujące znane bydgoskie konstrukcje. W niektórych miejscach sporo się od tego czasu zmieniło, w innych czas trochę się zatrzymał. ▶ Przejdź do galerii, by zobaczy zdjęcia. Archiwum Polska Press
Wiadukty Warszawskie, kładka Esperanto, wiadukt kolejowy w Fordonie... W galerii zamieszczamy archiwalne zdjęcia przedstawiające prace budowlane/remontowe, które odbywały się w Bydgoszczy dziesiątki lat temu. Publikujemy też archiwalne fotografie pokazujące znane bydgoskie konstrukcje. W niektórych miejscach sporo się od tego czasu zmieniło, w innych czas trochę się zatrzymał. Przejdź do galerii, by zobaczy zdjęcia.

Zapraszamy Was w podróż kilkadziesiąt lat wstecz. Zdjęcia, które zamieszczamy w galerii, pochodzą z archiwum "Gazety Pomorskiej". Ich autorami są Leon Staniszewski, Wojciech Wieszok i Marek Chełminiak.

Na archiwalnych zdjęciach zobaczycie jak powstawały i remontowane były bydgoskie mosty i wiadukty (między innymi wiadukty Warszawskie, kładka Esperanto). Publikujemy też fotografie sprzed kilkudziesięciu lat, pokazujące znane bydgoskie konstrukcje.

od 12 lat
Wideo

Nowy pistolet MPS z Fabryki Broni "Łucznik"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Tak budowano Bydgoszcz. Prace przy wielkich konstrukcjach na archiwalnych zdjęciach - Express Bydgoski

Wróć na naszahistoria.pl Nasza Historia